Teslimat ve İade Bilgileri

Hafta içi saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün, 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün Yurtiçi Kargo kargo ile gönderilecektir. Hafta sonu verilen siparişler, Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.

 

Ertesi gün kargo: Hafta içi saat 15:00 a kadar verilen siparişler aynı gün, 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün Yurtiçi Kargo kargo ile gönderilecektir. Hafta sonu verilen siparişler, Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.


Biz Kimiz?

Kobisi.com demo sitesidir. Kobisi 2016’da açılan bir online e-ticaret altyapısıdır. Aynı yıl, tek bir tema ile 500 aktif müşteriye ulaşarak hem e-ticarete yeni atılan KOBİ’lerin, hem de sektörün dikkatini çekmiştir. Gördüğü yoğun ilgi karşısında talebi karşılamak adına sisteme yeni temalar eklemiş ve müşterisi olan e-ticaret sitelerinin talepleri doğrultusunda ücretsiz pek çok özellik ile sistemi zenginleştirmiştir.

BÜLTEN

Bültenimize kaydolun ve en son haberleri, trendleri, promosyonları ve daha pek çoğunu ilk duyan siz olun!

Kampanya ve ürünler hakkında e-mail almayı kabul ediyorum.