Hakkımızda

Kobisi 2015 yılından bu yana  web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan ve aklında tek bir misyon ile tasarlanmış e-ticaret çözümüdür.

 

“E-ticaret yapmak isteyen KOBİ’lere e-ticaret siteleri açmalarını kolaylaştırmak…”

 

Bu amaç doğrultusunda kolay ve anlaşılabilir temalar sunarak, özgün online mağazalar yapmanıza destek olmaktayız.

 

Güçlü bir deneyim ile işletmelerin bütün online varlığını yönetmesine yardımcı oluyoruz. Ticaret, markalaşma, müşteri bağlılığı ve yayıncılık anlamında iddialıyız, sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.

 

Her an yeniliklere açık olan ve yenilikleri takip eden sonuç odaklı, disiplinli ve enerji dolu 20 kişilik uzman ekibimizle her gün biraz daha gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

 

Sizlere e-ticaret alanında teknolojik gelişmelere ayak uydurmanız için devamlı olarak altyapımıza yenilikler katmayı ve yazılım güncellemeleri sunmayı taahhüt ediyoruz

 

Binlerce satışa imzamızı attık. Profesyonel satış uzmanlarımız binlerce kişiye 7/24 destek verdiler, destek vermeye devam ediyorlar.

 

2015 yılı içerisinde çıktığımız bu yolculukta işimizin aslında insan olduğunu hiçbir zaman unutmadık ve değerlerimizden ödün vermedik.




Biz Kimiz?

Kobisi.com demo sitesidir. Kobisi 2016’da açılan bir online e-ticaret altyapısıdır. Aynı yıl, tek bir tema ile 500 aktif müşteriye ulaşarak hem e-ticarete yeni atılan KOBİ’lerin, hem de sektörün dikkatini çekmiştir. Gördüğü yoğun ilgi karşısında talebi karşılamak adına sisteme yeni temalar eklemiş ve müşterisi olan e-ticaret sitelerinin talepleri doğrultusunda ücretsiz pek çok özellik ile sistemi zenginleştirmiştir.

BÜLTEN

Bültenimize kaydolun ve en son haberleri, trendleri, promosyonları ve daha pek çoğunu ilk duyan siz olun!

Kampanya ve ürünler hakkında e-mail almayı kabul ediyorum.